Kurumsal BİZ KİMİZ
Dünya genelinde henüz yeni yeni popüler olmaya başlayan online strateji  oyunlarından esinlenerek hazırladığımız Hitit RO isimli oyunumuzla tasarım ve yazılım işine  2003 yılında merhaba dedik. 2004 yılında strateji oyunu meraklılarına sunduğumuz oyunumuz  Hitit RO, 2005 yılında dünyanın bir çok yerinden yoğun bir şekilde katılım görerek 300.000 üyeye ulaştı ve adını yüz binlerce kişiye duyurmayı başardı. 
 
Üç yıl aradan sonra kendimizi bir adım daha geliştirerek Rigelworks Yazılım ve Tasarım Ofisi ismini vediğimiz firmamızla piyasaya sessiz ancak derinden bir giriş yaptık. Sonrasında ise ekip olarak tasarım ve yazılım alanındaki tecrübelerimize güvenerek çalışmalarımıza en iyi şekilde devam edebilmek adına daha büyük ve mevkii avantajıyla müşterilerimizin bize ulaşımında büyük kolaylık sağlayan şu anda da aktif olarak kullandığımız iş yerimizi satın alıp  yeni ofisimize taşındık. Firmamızın Rigelworks Yazılım ve Tasarım Ofisi olan isimini telaffuz zorluğu sebebiyle 2012 yılında Meta Medya Yazılım ve Tasarım Ofisi olarak değiştirerek yolumuza devam ettik. Kurulduğumuz günden itibaren aynı iletişim kanallarından müşterilerimizle olan diyaloglarımızı devam ettirdik.
 
Firma olarak kurulduğumuz andan itibaren tek ve değişmeyen ilkemiz işimizde en iyisi olmak ve olmaz denileni oldurmaktı. Aynı sektörde bulunduğumuz diğer firmalardan farkımız tasarımlarımızı hazırlarken müşterilerimizin isteklerine odaklanıp, onların kurumsal kimliklerini  tasarımlarımıza yansıtarak,  düşünce ve hassasiyetlerini göz önünde bulundurup, müşteri memnuniyetinin ilk sırada geldiği çalışmalarımızı gerçekleştirmektir. 
 
Ekip olarak işimizi severek ve isteyerek yapmamız bizi rakiplerimizden hep bir adım öne taşımıştır. Çıkar amaçlı değil sadece memnuniyet odaklı ve en iyi bildiğimiz işi yaparak gerçekleştirdiğimiz tasarımlarımızın bize dönüşü her zaman olumlu ve pozitif olmuştur. Sadece web tasarımı ve yazılımı üzerine çalışan firmamız web alanında gelişen teknolojileri yakından takip edip günümüz teknolojisinin en donanımlı halini kullanarak sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir.
2015 © WEB YAZILIM VE TASARIM METAMEDYA TÜM İÇERİK YAZI VE GÖRSELLER META MEDYA YAZILIM VE TASARIM OFİSİ'NE AİTTİR. İZİNSİZ KULLANILAMAZ