E Ticaret BİZ KİMİZ

E-TİCARET

"Elektronik ticaret" kelimelerinin kısaltılmış hali olan, yani başka bir deyişle elektronik ortamda yapılan ticaret işlemlerinin daha kısa tanımlanmasıdır. Elektronik ortamda e-ticaret sitesinde gerçekleştirilen her türlü işleme e-ticaret adı verilmektedir. Firmanın istekleri doğrultusunda oluşturulan sistem dahilinde ziyaretçilerine kolay alışveriş imkanı sağlayan ve sanal olarak ödeme kabul edip satış tamamlayıcı hizmetleri sunan web sitelerine "E-ticaret siteleri" denir.

E-Ticaret yapabilmeniz için öncelikle vergi mükellefi olabilmeniz ve fatura kesebilmeniz gerekmektedir. Satışını yapacağınız ürün veya hizmetin kaydı resmi olarak tutulmalı, vergilendirilmeli ve faturalandırılmalıdır. Bu işlemlerin gerçekleşebilmesi için firmanıza ait bir E-Ticaret siteniz olmalıdır.

Biz kullanım olanakları açısından size uygun olan E-Ticaret sitelerini istekleriniz doğrultusunda şekillendirip sizin hizmetinize sunuyoruz. Tecrübelerimizden yararlanarak tasarlanan sitelerimiz sizlerin güvenli ve hızlı bir şekilde sanal ortamda gerçekleştireceğiniz satışlarınız için özenle hazırlanmaktadır.

2015 © WEB YAZILIM VE TASARIM METAMEDYA TÜM İÇERİK YAZI VE GÖRSELLER META MEDYA YAZILIM VE TASARIM OFİSİ'NE AİTTİR. İZİNSİZ KULLANILAMAZ