Sanal Gezinti BİZ KİMİZ

SANAL GEZİNTİ

Sanal gezinti; profesyonel bir şekilde çekimi yapılmış açık ya da kapalı ortamların fotoğraflarına derinlik kazandırılması sonucu ziyaretçiye sanki oradaymış hissi veren, 360 derece gezinti imkanı sağlayan bir tanıtım biçimidir.

Sanal gezinti ulaşmak istediğiniz hedef kitleye firmanızın fotoğraflarını internet erişimi olan her yerde 3D olarak sergilemenize olanak sağlar. Firmanızı birebir gelip görme imkanı olmayan ancak mekanın nasıl olduğu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen ziyaretçileriniz için büyük kolaylık sağlamaktadır.

Firmamız her konuda olduğu gibi bu konuda da farkını ortaya koymuş ve bugüne kadar gerçekleştirdiği bütün sanal gezinti çalışmalarından olumlu sonuçlar almıştır.

Panorama tanıtım yöntemi ile otel, özel okul, yurt, özel hastane, emlak, inşaat, restorant, dinlenme tesisleri, showroom, fabrika, toplantı ve eğlence alanları gibi çok çeşitli iş kollarına ait mekân tanıtımları yapılabilmektedir.

2015 © WEB YAZILIM VE TASARIM METAMEDYA TÜM İÇERİK YAZI VE GÖRSELLER META MEDYA YAZILIM VE TASARIM OFİSİ'NE AİTTİR. İZİNSİZ KULLANILAMAZ